ru ua Резюме Україна. Робота й працевлаштування >> Резюме в Україні >> Комп'ютерні технології / IT / WEB     
РАБОТА В КИЕВЕ и УКРАИНЕ: поиск вакансий и резюме
 

Особистий акаунт

e-mail:
пароль:
Забули пароль? Реєстрація
Робота : вакансії та резюме , працевлаштування
Робота в Києві та Україні: пошук вакансій і резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.

Пошук вакансійРекламаРобота в УкраїніНовий пошук резюме в Україні в Украине Знайдено резюме: 1
Відображати: детально | стисло


Резюме в Україні, працевлаштування, підбір персоналу - Всі резюме

програміст
Київ, 13 июня 2018, среда, 19:35
 
З/П: 1045 у.е. 
ОР: 17 років 
Графік роботи: вільний графік  
Освіта: вища  
Стать: Чоловіча
Вік: 40
 
Я РОЗМОВЛЯЮ МОВАМИ:
Російська - рідна;
Українська, англійська, німецька, французька та італійська - вільно;
Іспанська - більш-менш вільно.

ВОЛОДІННЯ КОМП'ЮТЕРОМ
ОС Windows (версії '97, '98, '2000, Vista, XP) – програмування мовами Паскаль та Сі (Turbo Pascal, Borland C++), комп'ютерна графіка на Turbo Pascal, створення додатків баз даних з графічним інтерфейсом за допомогою Delphi, робота з базами даних FoxPro, робота з текстовими документами Microsoft Word і з електронними таблицями на MicrosoftExcel, створення Web-сторінок (HTML-документів) за допомогою Microsoft Word та Microsoft FrontPage.
ОС Linux (версія 7.1, 7.2, 8.0, Fedora, CentOS-5) та Ubuntu (від 12.04 до останньої версії) - системне адміністрування, робота в Інтернет, програмування мовами C і C++, створення проектів за допомогою SourceNavigator і Eclipse, робота з базами даних PostgreSQL і MySQL, робота з текстовими документами, електронними таблицями, презентаціями, HTML-документами і графічними документами (кресленнями) з допомогою StarOffice, OpenOffice і LibreOffice, програмування Tcl/Tk, створення додатків з графічним інтерфейсом, в тому числі і для PostgreSQL, робота з графічними додатками до PostgreSQL - RHDB-Administrator, VisualExplain, pgaccess, розробка Web-додатків (у тому числі для баз даних) на PHP4 і PostgreSQL, програмуванні мовою C++ з використанням бібліотек FOX (вільних графічних об'єктів) і OpenGL, прикладної механіки і математики, методу скінченних елементів.

Дисциплінованість, комунікабельність, цілеспрямованість, порядність - гарантую. Бажання працювати. Прагнення будь-яку справу доводити до кінця. Пунктуальний, працьовитий, не конфліктний. Почуття відповідальності присутнє. Люблю нові корисні знайомства, нові ділові контакти.
 
Рубрики: Комп'ютерні технології / IT / WEB
 
Перелік резюме:
ПІБ: Свірков Сергій Миколайович
Телефон: 050 808 74 59
E-mail: sergejsvirkov@gmail.com
Резюме № 355229Резюме з: 1 по 1 (із 1) Сторінки:  1 Job4You є молодим та динамічним ресурсом з працевлаштування. Сподіваїмось, що пошук роботи та підбор персоналу в Києві та Україні з нашою допомогою стануть для Вас задачами легкими та цікавими. Job4You не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу

Наши проекты: работа в Киеве и Украине на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Украине на Resume.ua, Тренинги в Украине на Training.ua, Должностные инструкции на Profi.ua, Аренда залов в Украине на ArendaZala.com.ua

 
Ищете работу? Просмотрите основные регионы на портале Jobs.ua:
Работа в Киеве - Работа в Харькове - Работа в Одессе - Работа в Донецке - Работа в Днепре
Работа во Львове - Работа в Запорожье - Работа в Виннице - Работа в Николаеве - Работа в Черкассах
Также на портале Jobs.ua для соискателей и работодателей работают следующие информационные разделы:
Должностные инструкции - Трудовой договор - Управление персоналом - ВУЗы Украины: университеты, институты - Курсы
Поиск работы - Подбор персонала - Статистика зарплат - Примеры резюме - КЗоТ - Классификатор профессий - Рубрики - Регионы
Работа в Украине:
вакансии, резюме

Немного о самых крупных городах Украины

Киев является столицей Украины с более чем 5 миллионами населения. Работа в Киеве на нынешнем этапе развития характеризируется большим количеством вакансий из-за существования острой нехватки квалифицированных кадров. Особо востребованы рабочие специальности – строители, рабочие на предприятия и склады. Харьков – один из крупнейших промышленных городов Украины, мегаполис с почти двухмиллионным населением. Работа в Харькове есть для всех, по официальным данным, количество открытых вакансий в Харькове на сегодня составляет более 13 тысяч. Одесса — самый крупный город-порт на Чёрном море. На нынешнем этапе развития работа в Одессе характеризируется нехваткой соискателей в сфере торговли. Донецк обладает огромным экономическим потенциалом. Работа в Донецке характеризируется острой нехваткой специалистов в сфере бухгалтерии, инженерии и производства. Днепропетровск, еще один город-миллионник, является не только красивейшим городом, но и центром всей индустрии Приднестровья. В связи с расположением города, работа в Днепропетровске есть всегда. Львов – это культурный центр Западной Украины с населением около 735 тысяч человек, мощный индустриальный регион. Работа во Львове имеет свою специфику – открыты вакансии в основном на полиграфические и юридические специальности. Запорожье – регион огромных возможностей, город металлургов. Работа в Запорожье в основном предлагается на заводах. По промышленному потенциалу город занимает 3 место в Украине. Севастополь - город, где уровень безработицы по сравнению с другими областными центрами намного ниже. Работа в Севастополе наиболее представлена в сфере экономической деятельности – в ней заняты 190 тысяч специалистов. Современный Луганск - один из крупнейших городов Украины, важный политический, культурный и научный центр. Работа в Луганске в основном подразумевает труд на заводах и технических предприятиях. Крым с центром в городе Симферополь является одним из крупнейших курортных и туристских рекреаций всего Черноморского побережья. Работа в Симферополе в основном сезонная – ведь основная часть населения занята в туризме.
 

copyright by job4you 2005-2016. Все права защищены.