ru ua Робота в Києві. Вакансії й резюме. Робота в Україні. Працевлаштування     
РАБОТА В КИЕВЕ и УКРАИНЕ: поиск вакансий и резюме
 

Особистий акаунт

e-mail:
пароль:
Забули пароль? Реєстрація
Робота : вакансії та резюме , працевлаштування
Робота в Києві та Україні: пошук вакансій і резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.

Пошук вакансійРекламаРобота в УкраїніJOBS.ua – сучасний веб-портал по працевлаштуванню!

Увага! JOBS.ua – зайдіть на новий портал з пошуку роботи, підбору персоналу та освіти. Унікальна пропозиція від vip-роботодавців та великих компаній для шукачів. Якісна база резюме з усіх професійних областей для роботодавця. Всі вузи України, мовні школи, навчання за кордоном для студентів та абітурієнтів. Інформаційний розділ консультацій стосовно питань з трудового права, статті та аналітика ринку праці.
 

Каталог статей
Человек меняет кожу. Как трансформировать собственное «я»?
Работа на новом уровне — это фактически новый вид профессиональной деятельности, который требует изучения, как любое новое занятие. Если вы стали менеджером менеджеров, бессмысленно и опасно продолжать вести себя как менеджер людей, а тем более — как специалист.

Какова технология изменения профессиональной идентичности? Эрминия Ибарра, профессор INSEAD и один из моих научных наставников, предлагает сделать для этого три вещи.

- Измените характер своей деятельности. Откажитесь от соблазна заниматься технической, узкопрофессиональной стороной работы, какой бы интересной и притягательной для вас она ни была. Вам теперь платят не за это! Займитесь чем-то более важным — планированием, бюджетированием, стратегией, мотивацией.

- Поменяйте круг профессионального общения. Используйте каждую возможность участвовать в совещаниях руководителей вашего уровня, а желательно — и выше, если это позволяет культура вашей организации. Познакомьтесь и поддерживайте контакты с коллегами-руководителями из других организаций. Посещайте конференции и семинары для руководителей (узкопрофессиональные и технические мероприятия оставьте вашим подчиненным). Фокусируйте свое внимание на управленческих и стратегических вопросах. Отправьтесь на учебу по стратегии, лидерству, навыкам влияния. Дополните вашу профессиональную библиотеку книгами для менеджеров. Воспитайте в себе привычку читать журналы для руководителей.

- Придумайте и "обкатайте" новую историю о себе. Она должна поддерживать ваш образ руководителя, а не специалиста. Помогите окружающим перестать смотреть на вас как на отличного профессионала в узкой области. На смену старому образу должно прийти видение вас как грамотного менеджера, способного привлечь других для работы над задачами компании, или опытного руководителя, умеющего создать мощную управленческую команду.

Получив повышение, вы как профессионал больше не можете оставаться прежним. Просто не имеете права.

Константин Коротов, профессор бизнес-школы ESМT, Берлин.
SmartMoney
Вернуться к оглавлению...


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Job4You є молодим та динамічним ресурсом з працевлаштування. Сподіваїмось, що пошук роботи та підбор персоналу в Києві та Україні з нашою допомогою стануть для Вас задачами легкими та цікавими. Job4You не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу

Наші проекти: Роботав Україні на Jobs.ua, Вакансії в Укріїні на Vakansii.ua, Резюме в Україні на Resume.ua, Тренінги в Україні на Training.ua, Посадові Інструкції на Profi.ua, Конференц Зали в Україні на ArendaZala.com.ua, Робота в Києві на Pro-robotu.ua, Терміново Потрібні на Srochno.ua

 
Шукаєте роботу? Перегляньте основні регіони на порталі Jobs.ua:
Робота в Києві - Робота в Харкові - Робота в Одесі - Робота в Донецьку - Робота в Дніпрі
Робота у Львові - Робота в Запоріжжі - Робота в Виниці - Робота в Миколаєві - Робота в Черкасах
Також на порталі Jobs.ua для шукачів та роботодавців працюють такі інформаційні розділи:
Посадові Інструкції - Трудовий договір - Управління персоналом - ВУЗи України: університети, інститути" - Курси
Пошук роботи - Підбір персоналу - Статистика зарплат - Приклади резюме - КЗоТ - Класифікатор професій - Рубрики - Регіони
jobs.ua

Трохи про найбільші міста України

Київ є столицею України з більш ніж 5 мільйонами населення. Робота в Києві на нинішньому етапі розвитку характеризується великою кількістю вакансій через існування гострої нестачі кваліфікованих кадрів. Особливо затребувані робочі спеціальності - будівельники, робітники на підприємства і склади. Харьків – один з найбільших промислових міст України, мегаполіс з майже двохмільйонним населенням. Робота в Харькові є для всіх, за офіційними даними, кількість відкритих вакансій в Харкові на сьогодні становить понад 13 тисяч. Одеса — найбільше місто-порт на Чорному морі. На нинішньому етапі розвитку робота в Одесі характеризується нестачею здобувачів в сфері торгівлі. Дніпро, ще одне місто-мільйонник, є не тільки красивим містом, а й центром всієї індустрії Придністров'я. У зв'язку з розташуванням міста, робота в Дніпрі є завжди. Львів – це культурний центр Західної України з населенням близько 735 тисяч чоловік, потужний індустріальний регіон. Робота у Львові має свою специфіку - відкриті вакансії в основному на поліграфічні та юридичні спеціальності. Запоріжжя – регіон величезних можливостей, місто металургів. Робота в Запоріжжі в основному пропонується на заводах. По промисловому потенціалу місто займає 3 місце в Україні.

Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві


 

copyright by job4you 2005-2019. Всі права захищено.