ru ua Робота в Києві. Вакансії й резюме. Робота в Україні. Працевлаштування     
РАБОТА В КИЕВЕ и УКРАИНЕ: поиск вакансий и резюме
 

Особистий акаунт

e-mail:
пароль:
Забули пароль? Реєстрація
Робота : вакансії та резюме , працевлаштування
Робота в Києві та Україні: пошук вакансій і резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.

Пошук вакансійРекламаРобота в УкраїніJOBS.ua – сучасний веб-портал по працевлаштуванню!

Увага! JOBS.ua – зайдіть на новий портал з пошуку роботи, підбору персоналу та освіти. Унікальна пропозиція від vip-роботодавців та великих компаній для шукачів. Якісна база резюме з усіх професійних областей для роботодавця. Всі вузи України, мовні школи, навчання за кордоном для студентів та абітурієнтів. Інформаційний розділ консультацій стосовно питань з трудового права, статті та аналітика ринку праці.
 

Каталог статей
Сколько ты стоишь?
В Украине начинает свою работу интернет-проект Mojazarplata – сайт, где каждый украинец сможет узнать, насколько его зарплата отвечает реалиям украинского и международного рынков труда.

Проект является частью международной исследовательской сети некоммерческого фонда WageIndicator и направлен на предоставление точной и бесплатной информации о размерах зарплат и условиях труда в 45 странах мира.

В Украине начинает свою работу международный социально-информационный проект – Mojazarplata.com.ua. Основная цель проекта – определить фактический уровень зарплат и условий труда на рынке Украины, а также обеспечить открытый доступ к этой информации всем желающим.

Сайт Mojazarplata предлагает посетителям заполнить анонимную анкету о своей работе и зарплате. На основании полученных сведений будет предоставлена бесплатная возможность для каждого узнать, на какую зарплату он может рассчитывать в Украине и сравнить ее с зарплатой в других странах.

На сайте можно найти статьи о зарплате и карьере, новости трудового законодательства, полезную информацию по трудоустройству, интервью с успешными людьми. Отдельное внимание уделено женской карьере, равным правам, совмещению работы и личной жизни.

«Кроме того, Вы можете пройти кризис-тест и узнать, насколько успешно Вы справляетесь с кризисом», – говорит Оксана Завойко, веб-менеджер проекта в Украине. – «В разделе VIP-доходы можно узнать, сколько зарабатывают знаменитости. Скоро будет запущен тест «Переговоры с работодателем», с помощью которого можно будет проверить, насколько вы знаете свои права и способны ли их отстоять в переговорах».

Проект актуален для украинцев, которые сейчас принимают карьерные решения, и даст возможность получить своевременную и точную информацию о зарплатной статистике и своих трудовых правах.

СПРАВКА

Сайт Mojazarplata является частью международной исследовательской сети некоммерческого фонда Wageindicator, предоставляющей точную и бесплатную информацию о зарплатах и условиях труда в разных странах. Фонд основан в Нидерландах (Амстердамский Университет/Институт передовых исследований в сфере труда (AIAS)) в 2003 году и на сегодняшний день уже имеет филиалы в 45 странах мира.

Международные партнеры фонда: Международная организация труда (МОТ), Международная конфедерация профсоюзов (ITUC) и Международная профсоюзная сеть (UNI) по проекту «Решения на всю жизнь», цель которого - повышение уровня осведомленности женщин об их трудовых правах и свободах.

Контактная информация:

Оксана Завойко
+38 067 403 1075
Mojazarplata.ua@gmail.com
http://mojazarplata.com.ua
Вернуться к оглавлению...


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Job4You є молодим та динамічним ресурсом з працевлаштування. Сподіваїмось, що пошук роботи та підбор персоналу в Києві та Україні з нашою допомогою стануть для Вас задачами легкими та цікавими. Job4You не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу

Наші проекти: Роботав Україні на Jobs.ua, Вакансії в Укріїні на Vakansii.ua, Резюме в Україні на Resume.ua, Тренінги в Україні на Training.ua, Посадові Інструкції на Profi.ua, Конференц Зали в Україні на ArendaZala.com.ua, Робота в Києві на Pro-robotu.ua, Терміново Потрібні на Srochno.ua

 
Шукаєте роботу? Перегляньте основні регіони на порталі Jobs.ua:
Робота в Києві - Робота в Харкові - Робота в Одесі - Робота в Донецьку - Робота в Дніпрі
Робота у Львові - Робота в Запоріжжі - Робота в Виниці - Робота в Миколаєві - Робота в Черкасах
Також на порталі Jobs.ua для шукачів та роботодавців працюють такі інформаційні розділи:
Посадові Інструкції - Трудовий договір - Управління персоналом - ВУЗи України: університети, інститути" - Курси
Пошук роботи - Підбір персоналу - Статистика зарплат - Приклади резюме - КЗоТ - Класифікатор професій - Рубрики - Регіони
jobs.ua

Трохи про найбільші міста України

Київ є столицею України з більш ніж 5 мільйонами населення. Робота в Києві на нинішньому етапі розвитку характеризується великою кількістю вакансій через існування гострої нестачі кваліфікованих кадрів. Особливо затребувані робочі спеціальності - будівельники, робітники на підприємства і склади. Харьків – один з найбільших промислових міст України, мегаполіс з майже двохмільйонним населенням. Робота в Харькові є для всіх, за офіційними даними, кількість відкритих вакансій в Харкові на сьогодні становить понад 13 тисяч. Одеса — найбільше місто-порт на Чорному морі. На нинішньому етапі розвитку робота в Одесі характеризується нестачею здобувачів в сфері торгівлі. Дніпро, ще одне місто-мільйонник, є не тільки красивим містом, а й центром всієї індустрії Придністров'я. У зв'язку з розташуванням міста, робота в Дніпрі є завжди. Львів – це культурний центр Західної України з населенням близько 735 тисяч чоловік, потужний індустріальний регіон. Робота у Львові має свою специфіку - відкриті вакансії в основному на поліграфічні та юридичні спеціальності. Запоріжжя – регіон величезних можливостей, місто металургів. Робота в Запоріжжі в основному пропонується на заводах. По промисловому потенціалу місто займає 3 місце в Україні.

Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві


 

copyright by job4you 2005-2019. Всі права захищено.