ru ua Робота в Києві. Вакансії й резюме. Робота в Україні. Працевлаштування     
РАБОТА В КИЕВЕ и УКРАИНЕ: поиск вакансий и резюме
 

Особистий акаунт

e-mail:
пароль:
Забули пароль? Реєстрація
Робота : вакансії та резюме , працевлаштування
Робота в Києві та Україні: пошук вакансій і резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.

Пошук вакансійРекламаРобота в УкраїніJOBS.ua – сучасний веб-портал по працевлаштуванню!

Увага! JOBS.ua – зайдіть на новий портал з пошуку роботи, підбору персоналу та освіти. Унікальна пропозиція від vip-роботодавців та великих компаній для шукачів. Якісна база резюме з усіх професійних областей для роботодавця. Всі вузи України, мовні школи, навчання за кордоном для студентів та абітурієнтів. Інформаційний розділ консультацій стосовно питань з трудового права, статті та аналітика ринку праці.
 

Каталог статей
Назначьте себе цену заранее
Держи карман шире

Из-за боязни, с одной стороны, продешевить и запросить мало, а с другой - отпугнуть потенциального работодателя слишком высокими запросами и выставить себя "рвачом" соискатели зачастую начинают мяться и отделываться фразами вроде "как обычно" или "ну, я точно не знаю". А работодателю это может не понравиться.

"Однажды во время собеседования я сидела, мялась, боялась назвать размер ожидаемой зарплаты. После минуты ожидания мне отказали со словами: "Если вы сами не можете себя оценить, почему это должны делать мы? До свидания", - рассказывает Юлия Филаткина, консультант SAP HR компании IBS. - А между тем нужно было лишь выяснить среднюю цену специалиста моего уровня на рынке и набросить 5-10% сверху. У интервьюеров обычно нет предвзятого отношения к суммам, их больше интересует поведение, реакция соискателя. Поэтому достаточно назвать сумму. Например: "Я готов рассматривать предложения с заработной платой от 30 тыс. рублей".

Выбирайте максимум

В некоторых случаях, например, когда вы не представляете уровень зарплат в вашей отрасли, можно схитрить.

"Например, спросить: "А какая сумма запланирована на мою должность в вашем штатном расписании?" - советует Анна Миронова, начальник юридического управления ООО "Премьер". - Если же вам ответят, что сотрудники в одной должности могут получать различные деньги (скажем, от $500 до $5 тыс. в месяц), то называйте верхнюю планку".

"Называть заведомо завышенные условия особого смысла нет, хотя знаю единичные случаи, когда работодатель соглашался на такие требования, считая, что запросы соответствуют уровню, - говорит Марина Козлова, генеральный директор КА "АСПЕРА". - Не стоит требовать заоблачный оклад и на собеседовании в рекрутерской компании, считая, что рекрутеры вас поддержат в любом случае. Наоборот, как разх сотрудники рекрутинговых агентств прекрасно ориентируются в уровне зарплат на рынке и дорожат своей репутацией, так что предлагать своим клиентам неоправданно дорогого кандидата они не станут".

"Никому не может повредить, что он промолчал, но может повредить то, что он сказал".
Катон
Вернуться к оглавлению...


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Job4You є молодим та динамічним ресурсом з працевлаштування. Сподіваїмось, що пошук роботи та підбор персоналу в Києві та Україні з нашою допомогою стануть для Вас задачами легкими та цікавими. Job4You не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу

Наші проекти: Роботав Україні на Jobs.ua, Вакансії в Укріїні на Vakansii.ua, Резюме в Україні на Resume.ua, Тренінги в Україні на Training.ua, Посадові Інструкції на Profi.ua, Конференц Зали в Україні на ArendaZala.com.ua, Робота в Києві на Pro-robotu.ua, Терміново Потрібні на Srochno.ua

 
Шукаєте роботу? Перегляньте основні регіони на порталі Jobs.ua:
Робота в Києві - Робота в Харкові - Робота в Одесі - Робота в Донецьку - Робота в Дніпрі
Робота у Львові - Робота в Запоріжжі - Робота в Виниці - Робота в Миколаєві - Робота в Черкасах
Також на порталі Jobs.ua для шукачів та роботодавців працюють такі інформаційні розділи:
Посадові Інструкції - Трудовий договір - Управління персоналом - ВУЗи України: університети, інститути" - Курси
Пошук роботи - Підбір персоналу - Статистика зарплат - Приклади резюме - КЗоТ - Класифікатор професій - Рубрики - Регіони
jobs.ua

Трохи про найбільші міста України

Київ є столицею України з більш ніж 5 мільйонами населення. Робота в Києві на нинішньому етапі розвитку характеризується великою кількістю вакансій через існування гострої нестачі кваліфікованих кадрів. Особливо затребувані робочі спеціальності - будівельники, робітники на підприємства і склади. Харьків – один з найбільших промислових міст України, мегаполіс з майже двохмільйонним населенням. Робота в Харькові є для всіх, за офіційними даними, кількість відкритих вакансій в Харкові на сьогодні становить понад 13 тисяч. Одеса — найбільше місто-порт на Чорному морі. На нинішньому етапі розвитку робота в Одесі характеризується нестачею здобувачів в сфері торгівлі. Дніпро, ще одне місто-мільйонник, є не тільки красивим містом, а й центром всієї індустрії Придністров'я. У зв'язку з розташуванням міста, робота в Дніпрі є завжди. Львів – це культурний центр Західної України з населенням близько 735 тисяч чоловік, потужний індустріальний регіон. Робота у Львові має свою специфіку - відкриті вакансії в основному на поліграфічні та юридичні спеціальності. Запоріжжя – регіон величезних можливостей, місто металургів. Робота в Запоріжжі в основному пропонується на заводах. По промисловому потенціалу місто займає 3 місце в Україні.

Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві


 

copyright by job4you 2005-2019. Всі права захищено.