ru ua Работа в Киеве. Вакансии и резюме. Работа в Украине. Трудоустройство     
РАБОТА В КИЕВЕ и УКРАИНЕ: поиск вакансий и резюме
 

Личный аккаунт

e-mail:
пароль:
Забыли пароль? Регистрация
Работа : вакансии и резюме , трудоустройство
Работа в Украине и Киеве: поиск вакансий и резюме. РАБОТА В УКРАИНЕ - новый Интернет-сервис - поиск работы и подбор персонала в Украине. Соискателям предоставляется возможность разместить резюме, а работодателям - разместить вакансии в нашей базе данных. Надеемся, Вы найдете наш ресурс полезным в поиске работы и персонала, а также другой необходимой информации по трудоустройству в Украине.

ПОИСК ВАКАНСИЙРекламаРабота в УкраинеJOBS.ua – современный веб-портал по трудоустройству!

Внимание! JOBS.ua – зайдите на новый портал по поиску работы, подбору персонала и образованию. Уникальные предложения от vip-работодателей и крупных компаний для соискателя. Качественная база резюме по всем профессиональным областям для работодателя. Все вузы Украины, языковые школы, обучение за рубежом для студентов и абитуриентов. Информационный раздел для консультации по вопросам трудового права, статьи и аналитика рынка труда.
 

Каталог статей
Як оцінити результати співбесіди
Радить Валерій Поляков, президент кадрового об'єднання «Метрополіс»:

Після співбесіди з роботодавцем чи його представником, претендент може мати різні результати:
  • Пропозицію вийти на роботу чи відмову в роботі, а також різного роду варіанти між явною пропозицією та явною відмовою.
  • Налагодження зв’язків (знайомство) з роботодавцем чи рекрутером, що може знадобитися в майбутньому.
  • Отримання консультації, яка може придатися у подальших пошуках.
  • Тренінг на проходження співбесіди, отримання нових знань та відпрацювання навичок, які можуть згодитись у майбутньому.
Вправний здобувач намагається отримати максимум результатів від кожної співбесіди навіть у випадках, коли наражається на пряму відмову чи розуміє, що роботу йому, швидше за все, не запропонують.
Якщо після співбесіди ви можете чітко сформулювати і оцінить результати по кожному з зазначених вище чотирьох пунктів, ви відвідали співбесіду недарма. А для того, щоб правильно оцінити свої результати, їх слід порівняти з тим, чого досягає дійсно вправний здобувач.

Робота чи відмова

Типовою помилкою є пасивність у з'ясуванні результатів співбесіди. Інтерв’юер закінчує співбесіду. Якщо це культурна та обізнана людина, то дякує претендентові й каже йому якісь теплі слова. І досить часто не каже нічого конкретного з приводу результатів. Або обіцяє зателефонувати після розмови з іншими кандидатами. Претендент прощається та йде.

Вправний здобувач таким результатом не задовольняється. І, наприклад, каже: «Спасибі, добре. Але я був би дуже вдячний, якби Ви прокоментували, наскільки підходящим кандидатом на цю посаду я Вам здаюсь». Не поспішайте підводитися — краще поставити це запитання тоді, коли ви ще сидите. Іноді однієї цієї фрази достатньо, щоб інтерв'юер почав говорити. Інколи ж слід виявити наполегливість — і таки добитися коментарів.

Також доцільно уточнити, коли чекати дзвінка. І, пославшись те, що вас у цей час важко застати, домовитися про те, щоб зателефонувати самому. Так ви певною мірою забезпечите собі можливість контролю за ходом розгляду вашої кандидатури.

Не кожному інтерв'юеру така наполегливість буде до вподоби. Проте у більшості випадків вона спрацює вашу користь. Ви не лише отримаєте додаткову інформацію для правильної оцінки результатів співбесіди, але й заробите додаткові бали, зарекомендувавши себе людиною конкретною та діловою.

Іноді може статися й так, що інтерв'юер буде змушений зізнатися, що не вважає вас підходящим кандидатом і оцінює ваші шанси дуже песимістично. Проте неприємна правда краще, ніж невідання. Тим більше що, отримавши фактичну відмову, ви можете продовжити бесіду — і досягти хоча б непрямих результатів. Мова про них піде нижче.

Корисні контакти

Ви можете запитати, чи є зараз або ж чи очікуються у майбутньому вакансії, для яких ви були б підходящим кандидатом. І чи не може інтерв'юер порекомендувати вам фірму, де саме зараз є потреба в фахівцях вашого профілю. Також доцільно обговорити з інтерв'юером (особливо якщо це кадровик великої компанії чи рекрутер кадрової агенції) ваш можливий дзвінок у майбутньому — на випадок якщо з'явиться щось підходяще.
Вести цю розмову слід дуже привітно і доброзичливо, щоб вас запам'ятали як приємну людину і гідного фахівця.

Консультація

Можна використати інтерв'юера у якості безплатного консультанта. Наприкінці співбесіди не соромтесь попросити поради з поліпшення резюме. Запевняю вас — у багатьох випадках вам не відмовлять і дадуть дуже слушні зауваження. Можна ставити й інші запитання. Наприклад, сказати інтерв'юеру про те, що вам, напевно, доведеться бувати й на інших співбесідах — і запитати, що саме у вашій поведінці та манері відповідати можна було б поліпшити чи змнити.

Доречно також попросити поради з приводу варіантів пошуку роботи. Або поцікавитися оцінкою обгрунтованості ваших зарплатних очікувань. Впевнений, що відповіді на такі питання були б цікаві багатьом. Проте не зовсім доречна скромність чи сором'язливість заважають отримати таку інформацію. Не соромтеся. «Дитя не плаче — мати не розуміє». У більшості випадків, ставлячи запитання, ви не втрачаєте, а виграєте.

Тренінг

Претендентам, недостатньо спокушеним у пошуку роботи і самопрезентації, я рекомендував би ходити на співбесіди навіть тоді, коли пропозиція не здається досить привабливою. Ходити, щоб потренуватися. Дуже важливо при цьому правильно налаштуватися — і не сприймати можливі невдачі як психологічну травму.

У деяких закордонних посібниках рекомендується вести записи за підсумками співбесід. Фіксувати, які питання було задано. Аналізувати свої відповіді та відпрацьовувати більш вдалі їх варіанти. Тоді кожна співбесіда буде сприйматись як корисний тренінг — а ви поступово перетворитесь на вправного і успішного претендента.

То як же оцінити результати співбесіди? Досить просто. Потрібно лише замислитись над тим, чи достатньо ви постаралися і чи зуміли досягти кожного з чотирьох результатів, розглянутих початку цієї статті.Валерій Поляков,
президент кадрового об’єднання «Метрополіс»
Вернуться к оглавлению...Job4You является молодым и быстро развивающимся ресурсом по трудоустройству. Надеемся, что поиск персонала и поиск работы в Киеве и Украине с нашей помощью станут для Вас задачами простыми и интересными. Job4You не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса.

Наши проекты: работа в Киеве и Украине на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Украине на Resume.ua, Тренинги в Украине на Training.ua, Должностные инструкции на Profi.ua, Аренда залов в Украине на ArendaZala.com.ua, Работа в Киеве на Pro-robotu.ua, Срочно Треюутся на Srochno.ua

 
Ищете работу? Просмотрите основные регионы на портале Jobs.ua:
Работа в Киеве - Работа в Харькове - Работа в Одессе - Работа в Донецке - Работа в Днепре
Работа во Львове - Работа в Запорожье - Работа в Виннице - Работа в Николаеве - Работа в Черкассах
Также на портале Jobs.ua для соискателей и работодателей работают следующие информационные разделы:
Должностные инструкции - Трудовой договор - Управление персоналом - ВУЗы Украины: университеты, институты - Курсы
Поиск работы - Подбор персонала - Статистика зарплат - Примеры резюме - КЗоТ - Классификатор профессий - Рубрики - Регионы
jobs.ua

Немного о самых крупных городах Украины

Киев является столицей Украины с более чем 5 миллионами населения. Работа в Киеве на нынешнем этапе развития характеризируется большим количеством вакансий из-за существования острой нехватки квалифицированных кадров. Особо востребованы рабочие специальности – строители, рабочие на предприятия и склады. Харьков – один из крупнейших промышленных городов Украины, мегаполис с почти двухмиллионным населением. Работа в Харькове есть для всех, по официальным данным, количество открытых вакансий в Харькове на сегодня составляет более 13 тысяч. Одесса — самый крупный город-порт на Чёрном море. На нынешнем этапе развития работа в Одессе характеризируется нехваткой соискателей в сфере торговли. Днепр, еще один город-миллионник, является не только красивейшим городом, но и центром всей индустрии Приднестровья. В связи с расположением города, работа в Днепре есть всегда. Львов – это культурный центр Западной Украины с населением около 735 тысяч человек, мощный индустриальный регион. Работа во Львове имеет свою специфику – открыты вакансии в основном на полиграфические и юридические специальности. Запорожье – регион огромных возможностей, город металлургов. Работа в Запорожье в основном предлагается на заводах. По промышленному потенциалу город занимает 3 место в Украине.

 

copyright by job4you 2005-2016. Все права защищены.