ru ua Работа в Киеве. Вакансии и резюме. Работа в Украине. Трудоустройство     
РАБОТА В КИЕВЕ и УКРАИНЕ: поиск вакансий и резюме
 

Личный аккаунт

e-mail:
пароль:
Забыли пароль? Регистрация
Работа : вакансии и резюме , трудоустройство
Работа в Украине и Киеве: поиск вакансий и резюме. РАБОТА В УКРАИНЕ - новый Интернет-сервис - поиск работы и подбор персонала в Украине. Соискателям предоставляется возможность разместить резюме, а работодателям - разместить вакансии в нашей базе данных. Надеемся, Вы найдете наш ресурс полезным в поиске работы и персонала, а также другой необходимой информации по трудоустройству в Украине.

ПОИСК ВАКАНСИЙРекламаРабота в УкраинеJOBS.ua – современный веб-портал по трудоустройству!

Внимание! JOBS.ua – зайдите на новый портал по поиску работы, подбору персонала и образованию. Уникальные предложения от vip-работодателей и крупных компаний для соискателя. Качественная база резюме по всем профессиональным областям для работодателя. Все вузы Украины, языковые школы, обучение за рубежом для студентов и абитуриентов. Информационный раздел для консультации по вопросам трудового права, статьи и аналитика рынка труда.
 

Каталог статей
Шукають пожежники, шукає міліція...
Традиційно в ході пошуку використовується один із наступних каналів:
  • залучення знайомих, друзів, родичів, сусідів, колишніх колег тощо;
  • надсилання резюме за оголошеннями в спеціалізованих газетах та журналах, а також на інтернет-серверах;
  • звернення до державної служби зайнятості або ж у кадрові агенції.
Словом, у пошуку роботи людина так само неоригінальна, як і у повсякденні. Рідко хто з нас зважується відійти від торованих шляхів. А між тим можна ж, скажімо, не лише вивчати чужі оголошення — а й опублікувати власне. Так само чому б не озброїтись довідником типу «Жовтих сторінок», не зазирнути до розділу, де подаються координати фірм підходящого напряму діяльності,— і не зателефонувати до їх відділу кадрів. Зрозуміло, що у більшості цих організацій у конкретно взятий момент часу відкритих вакансій не буде. Але ж це «у конкретно взятий момент» — завтра ситуація може змінитися, а у менеджера з кадрів вже акуратно підшите ваше резюме (а до того ж збереглося приємне враження від телефонної розмови з вами).
Зрештою, навіть найпоширеніші методи пошуку роботи приховують значно більше можливостей, ніж може здатись на перший погляд.

Пошук через знайомих

Коло осіб, до яких ви можете звернутися, насправді значно ширше, ніж може видатись. Добре б залучити, приміром, колишніх однокурсників — адже ви отримували одну й ту спеціальність. Тому цілком можливо, що Катя з паралельної групи саме зараз змінює місце роботи і може порекомендувати замість себе вас — людину, що має таку ж освіту і аналогічний досвід. І в будь-якому разі хтось із однокурсників підкаже, яка компанія може відчувати зараз потребу у фахівцях вашого профілю.

Ще одна порада: у трьох випадках з чотирьох знайомі й далека рідня одразу ж після розмови забудуть про ваші проблеми. Хоча й обіцяли посприяти. Тому домовтесь про те, щоб час від часу телефонувати їм — і цікавитись, як почуваються ваші справи. Багатьох це дисциплінує. І взагалі — перетворіться на бюрократа. Складіть список друзів та родичів, які можуть (і обіцяли!) допомогти,— і раз на кілька днів нагадуйте їм про себе. Певна річ, не втрачаючи такту і почуття міри.

Як і в будь-якій іншій справі, де має місце людський чинник, у пошуку роботи чудово діє підкуп. Багато хто з ваших приятелів стане клопотатися про вас як про рідного, якщо ви твердо пообіцяєте їм, скажімо, чверть своєї першої платні. А чому б ні? Особливо якщо йдеться про влаштування до солідної фірми з серйозними зарплатами. (порада про всяк випадок: гроші краще віддавати — хтозна як повернеться життя... не кажучи вже про елементарну порядність)

Газети, журнали, інтернет

Спробуйте дати інформацію про себе не лише у виданнях, присвячених працевлаштуванню, а й у вузькоспеціалізованих газетах та журналах, що їх читають ваші потенційні роботодавці. Особливо ефективним цей крок буде у випадку, якщо ви не студент без досвіду роботи, а серйозний фахівець досить вузького профілю.
У інтернеті за розташування даних на спеціалізованих сайтах грошей не беруть. У більшості випадків. Однак передбачаються і платні послуги. За суто номінальну плату ваше резюме буде розташоване в особливо вигідному місці — і, відповідно, буде показуватись потенційному роботодавцеві одним з перших.

У будь-якому випадку, яким би з шляхів і методів пошуку роботи ви не скористалися, намагайтесь дивитись на цю зміну у вашому житті як на можливість кар'єрного зростання, шанс знайти роботу з кращою платнею, ліпшим графіком — чи хоча б просто ближче до дому.

Не панікуйте і не скімліть — невдахи нікому потрібні, та й ціняться невисоко. Ваше завдання — запропонувати свої виняткові якості та величезний досвід якомога більшій кількості «покупців». І якщо з-поміж безлічі способів пошуку ви скористаєтесь усіма доступними — ваші шанси серйозно зростуть.

Проте «знайти роботу» — ще не означає «отримати роботу». Необхідно добитися, щоб з усіх претендентів обрали саме вас. Перший крок на шляху до цього — правильно складене резюме. Про це ми поговоримо наступного разу.


Олена Чапленко
компанія "Джобс Україна"
Вернуться к оглавлению...Job4You является молодым и быстро развивающимся ресурсом по трудоустройству. Надеемся, что поиск персонала и поиск работы в Киеве и Украине с нашей помощью станут для Вас задачами простыми и интересными. Job4You не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса.

Наши проекты: работа в Киеве и Украине на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Украине на Resume.ua, Тренинги в Украине на Training.ua, Должностные инструкции на Profi.ua, Аренда залов в Украине на ArendaZala.com.ua, Работа в Киеве на Pro-robotu.ua, Срочно Треюутся на Srochno.ua

 
Ищете работу? Просмотрите основные регионы на портале Jobs.ua:
Работа в Киеве - Работа в Харькове - Работа в Одессе - Работа в Донецке - Работа в Днепре
Работа во Львове - Работа в Запорожье - Работа в Виннице - Работа в Николаеве - Работа в Черкассах
Также на портале Jobs.ua для соискателей и работодателей работают следующие информационные разделы:
Должностные инструкции - Трудовой договор - Управление персоналом - ВУЗы Украины: университеты, институты - Курсы
Поиск работы - Подбор персонала - Статистика зарплат - Примеры резюме - КЗоТ - Классификатор профессий - Рубрики - Регионы
jobs.ua

Немного о самых крупных городах Украины

Киев является столицей Украины с более чем 5 миллионами населения. Работа в Киеве на нынешнем этапе развития характеризируется большим количеством вакансий из-за существования острой нехватки квалифицированных кадров. Особо востребованы рабочие специальности – строители, рабочие на предприятия и склады. Харьков – один из крупнейших промышленных городов Украины, мегаполис с почти двухмиллионным населением. Работа в Харькове есть для всех, по официальным данным, количество открытых вакансий в Харькове на сегодня составляет более 13 тысяч. Одесса — самый крупный город-порт на Чёрном море. На нынешнем этапе развития работа в Одессе характеризируется нехваткой соискателей в сфере торговли. Днепр, еще один город-миллионник, является не только красивейшим городом, но и центром всей индустрии Приднестровья. В связи с расположением города, работа в Днепре есть всегда. Львов – это культурный центр Западной Украины с населением около 735 тысяч человек, мощный индустриальный регион. Работа во Львове имеет свою специфику – открыты вакансии в основном на полиграфические и юридические специальности. Запорожье – регион огромных возможностей, город металлургов. Работа в Запорожье в основном предлагается на заводах. По промышленному потенциалу город занимает 3 место в Украине.

Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві


 

copyright by job4you 2005-2016. Все права защищены.